| costin007 a întrebat:

am si eu un s8 si primesc reclame pe Youtube dar reclame din acelea de blocheaza melodia de tot. Cum scap de ele si plus ca nici protectia nu imi detecteaza nici un virus. Cum pot scapa sau care ar fi cauza pentru ca mai am si un s9 luat de o luna si la el la fel doar ca la el imi apare la Facebook si mi se si inchide aplicatia, dau funda.

6 răspunsuri:
| BostanDaniel1974 a răspuns:

Descarcati opera pentru Android si la extensii ai stop reclame

| ș53fan a răspuns:

Legat de Youtube... îți recomand să iei Youtube Red de pe Aptoide... Dacă crezi că Aptoide are virus și ți-e frică i-ați pe un telefon vechi descarcă-ți Youtube Red și trimite-l pe S8!

| Al3x998 a răspuns:

Asa e YouTube-ul, plin de reclame de la un timp.

| dragosnila233 a răspuns:

YouTube-ul este facut asa fel incat sa nu fie folosit ca un MP3 player.
Foloseste Spotify, iar daca nu vrei ad-uri de 30 de secunde la fiecare doua melodii, atunci cumpara "Premium" lunar. Nu are nimic telefonul tau, ce dracu' visezi?

| costin007 explică (pentru dragosnila233):

Omule nu sunt reclame din acelea pur si simplu ascutl o melodie si din minut in minut imi deschide o reclama pe tot ecranu ce trebuie sa apas x ca sa pot viziona inapoi si acea reclama se deschide ca o alta aplicatie cand apas butonu de multi app intelegi

| dragosnila233 a răspuns (pentru costin007):

Omule nu vorbeam despre ad-urile de pe Youtube, (mai ales ca melodiile nu au ad-uri) ci vorbeam de ad-urile de pe spotify. Foloseste dracului Spotify si nu te mai baza pe Youtube, traieste in 2018 unde Spotify a venit in Romania intelegi degeneratule