| Junghie_Andrei_1989 a întrebat:

Am sters din greaseala svchost.exe din pc si problema e ca nu mai imi merge nimic care se termina cu.exe intelegeti cum as putea rezolva problema dau funda. Multumesc Anticipat

4 răspunsuri:
| Homye18 a răspuns:

Salut, ai 3 variante, ori cauti pe net SVCHOST.exe ( dar ai grija de pe ce site il descarci ) sau reinstalezi windows-ul sau cauti pe cd-ul de instalare al windows-ului executabila.

| Junghie_Andrei_1989 explică (pentru Homye18):

Pai eu nu am gasit executabila eu

| Homye18 a răspuns (pentru Junghie_Andrei_1989):

Atunci reinstaleaza windoows-ul.

| raidxp a răspuns:

Cauta-l aici in calculatorul tau C:\WINDOWS\system32\dllcache,copiaza-l de acolo in C:\WINDOWS\system32, apoi restarteaza