| AbyGaby a întrebat:

Daca am sters din greseala svchost.exe din system32 pot face ceva ca sa remediez problema creata deoarece nu imi mai deschide anumite programe si totul datorita antivirusului care la detectat ca virus. Pot face ceva?

Răspuns Câştigător
| HyenaV2 a răspuns:

BRAVO! ai sters poate cea mai importanta parte din windows. asta porneste dll-urile care sunt cele mai imporatante pentru programele windows. ai avut un virus retardat si te-a infectat rau de tot. http://www.softpedia.com/get/Antivirus/SvcHostFix.shtml uite download-ul, succes(daca mai poti face ceva)