| MihaelaDart a întrebat:

Am sters ieri seara istoricul de la Windows Live Messenger, dupa asta a fost ok am putut sa tin conversatii pe mess, pe cand de azi noapte si in special azi nu ma mai pot conecta. Parola e ok, s-a dat o depanare, toate bune si tot nu vrea sa se conecteze. Mi-e greu sa vorbesc din e-mail pe chat, e ciudat. L-am dezinstalat si l-am reinstalat, problema persista. Alte idei cine s-a mai confruntat, imi spune si mine... deja mi-au iesit peri albi ca nu stiu ce mai pot face. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| MihaelaDart explică:

Cu instalat si nimic, desi am rezolvat problema de mult, nu am mai stiut cum sa sterg intrebarea. Cred ca am si mentionat de instalarewinking in context.

| SebyGuy a răspuns:

Pai instasleazati un nou messenger alta versiune.