| EllyDE a întrebat:

De curand am facut un cont de facebook. Eu ma pot conecta, dar altcineva (tin sa mentionez ca acea persoana incearca sa se conecteze din Germania ) nu poate, nici pe facebook, nici pe yahoo mail. Ii spune ca e parola gresita. Stie cineva de ce? Sau cum as putea sa rezolv aceasta problema?
Dau fundita big grin. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| dannys a răspuns:

Nu cred ca poti sa te loghezi pe facebook azi din Romania si maine sau dupa cateva ore din alta tara.mie mi s-a intamplat cu contul de email nu il mai pot deschide ca am fost plecata in strainatate si am intrat pe el (bine mute intrebari au fost pana l-am deschis)si cand am ajuns acasa nu s-a mai deschis.Asa si cu contul meu imi zicea ca parola este gresita si ma trimite la alta adresa pe care eu nu o mai cunosc.