| adi021 a întrebat:

am telefon Samsung Wave 575 si nu merge sa pun jocuri pe el,dau la google play si imi spune nu ati accesat Magazin Google play, jocul este gratis(Angry Birds)ce pot sa fac?

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Dai jos de pe net jocuri cu (rezoluţia care o suportă telefonul) apoi conectezi telefonul la PC, instalezi jocurile şi te joci liniştit(ă). Poate găseşti şi Angry Birds gratis, jocul full.
Aici ai un site unde am selectat jocuri doar pentru wave 575, găseşti jocul care-ţi place, apeşi pe download-ul ăla galben, se deschide o pagină unde sunt 4 poze din joc, să-ţi faci o idee despre acesta, apoi apeşi download-ul cel verde de sub poze, iar apoi Download to your PC. Gata. Baftă!