| MihailBusu a întrebat:

am un aparat de fotografiat NIKON COOLPIX S3000 si nu focuseaza. Adica pur si simplu se vede in ceata. Dar daca dau zoom-ul mare se vede mai bine. Ce are? I-am dat resetare la setarile din fabrica de cel putin 15 ori... Stiti cumva cat m-ar costa reparatia?

Răspuns Câştigător
| daassh a răspuns:

Incearca sa cureti bine obiectivul(cu o laveta curata) iar daca problema persista, cel mai probabil ca aparatul sa aiba ceva probleme.

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Poate nu i-ai facut setarile necesare-scenic, indepartat, portret...

| Admunssen a răspuns:

Focalizare Manual/Automat