| anonim_4396 a întrebat:

Am un blog si vreau sa ma inscriu pe Google Adsense. Doar ca la castiguri, butonul Inscrieti-va la Adsense nu merge, iar alaturi scrie Blogul dvs. nu corespunde criteriilor AdSense. Am citit termenii si conditiile si ceva cu eligibilitate, dar tot nu inteleg de ce nu merge, pentru ca nu scrie nicaieri care dintre conditii nu este indeplinita.

2 răspunsuri:
| Ax3LdeV a răspuns:

Blogul trebuie tinut pe un domeniu google accepta adsense doar pe blogger

| GabyB94 a răspuns:

Pentru AdSense iti trebuie:
-domeniu propriu
-calitate la postari
-frecventa la postari
-trafic