| zahy a întrebat:

am creat un nou mail si am deschis un nou cont blogger am postat 2 anunturi si cand am intrat la categoria castiguri nu pot apasa pe butonu inregistrati-va, Blogul dvs. nu corespunde criteriilor AdSense. pana acuma nu am avut aceasta problema si am multe conturi. care o fi cauza? au schimbat politica? trebuie sa prinda vechime sa aiba un anumit numar de postari? Va rog nu raspundeti daca nu cunoasteti cat de cat politica adsense

Nu am stiut la ce categorie sa pun exact.

2 răspunsuri:
| GabyB94 a răspuns:

Pentru inceput iti trebuie vechime, calitate, vizitatori constanti si un domeniu propriu.

| zahy explică (pentru GabyB94):

Ieri a venit al 3 lea plic cu cod pin am introdus codu si azi observ ca este inchis si acest cont (cont dezactivat) dejea sunt 3 conturi care au atins pragu si au fost dezactivate dupa ce am bagat pin. acuma sunt sigur ca e o teapa pentru astia mici. doar pe primul cont am facut manevre si nu de click si de trafic.