| Sachiroo a întrebat:

Salut, TPU! Am un canal de Tik Tok cu peste 200 de clipuri postate. Am încercat să le postez și pe Facebook și Instagram, dar am reușit în număr de vreo 60. Îmi spune că mi-a fost blocat temporar accesul, pentru că am postat prea multe clipuri. Au trecut mai bine de 12 ore și nu s-a schimbat nimic. Știe cineva cât trebuie să mai aștept pentru a putea posta din nou?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

2 saptamini il ai blocat, numai pune ca iar il blocheaza si daca continui iti vor sterge definitiv contul, lasa le acolo in tik tok sunte ti bolnavi dupa like uri.

| dullcat a răspuns:

Buna.Blocarea pe platformele astea de Instagram, tiktok si altele poate tine chiar si cateva zile sau saptamani.Nu scrie clar la conditii, deci tot ce poti face e sa nu te mai comporti ca un bot sau sa nu mai intri deloc.