| Ghitoaica_Florentin_1998 a întrebat:

am un HP pavilion g6 si cand inchid clapeta(nu stiu daca am zis bine clapetarolling on the floor) se aude un zgomot de la ce poate fi? credeti ca are ceva laptopu? sau si la voi se aude?

1 răspuns:
| MeConstantine a răspuns:

Nu ai dat explicit cum suna zgomotul. De obicei daca ai ceva in unitatea de CD mai suna odata inainte sa se inchida, sau toate laptopurile HP la inchidere sau stand by scot un sunet ascutit stringent, gen tat( acum nu il pot reproduce exact ) daca este asa este oky.