| Ghitoaica_Florentin_1998 a întrebat:

cateodata mai intra si varamea pe laptop-ul meu si il da la maxim pe spatestraight faceeu nu prea o las dar cand ma duc undeva imi ia laptopul si il da la maxim pe spate vreau sa precizec ca laptopu e nou are doar 2 saptamani cand inchid laptopu mi se aude un zgomot poate fi si de la asta? Se aude un zgomot de la balamaua aceea de pe stanga... ce credeti ca este va rog sa imi raspundeti cel mai concret raspuns primeste funda repedeeee...

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred sa scartaie de aia ca e nou.parca ai zice ca cade lantul de la bicicleta ca e nou laughing si fi sigura ca nu e bine sa il dai in spate de tot are si balamaua o limita parerea mea e sa ii zici sa o foloseasca normal ori sa nu il mai foloseasca de loc.

| Ghitoaica_Florentin_1998 explică (pentru anonim_4396):

Nu scartie se aude un pocanit poc si dupa nu se mai aude dar doar la o anumita pozitie a ecranului

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ghitoaica_Florentin_1998):

Cand l-ai cumparat se auzea? daca nu atunci inseamna ca deja s-a stricat partea de unde se aude eu asa am patit cu toate laptopurile ce le-am avut cu timpul o sa inceapa sa aiba joc am si acum un laptop il inchid numa cand plec in calatorii imi e frica sa nu se rupa cu totul sper sa ma insel dar eu zic sa nu il inchizi deschizi daca nu e nevoie.

| urgentr a răspuns:

Eu cred ca scartaie pentru ca e nou da nu stiu sigur, dar daca s-ar fi stricat ca il dadea pe spate se bloca sau se rupea...

| Ghitoaica_Florentin_1998 explică (pentru urgentr):

Nu scartie se aude un pocanit mic de la balamaua stanga nu stiu ce are ma ingrijorez ce naiba are doar 2 saptamanicrying