| aloken a întrebat:

am un Huawei P8 Lite, acum cateva zile am instalat GTA:SA pe el desigur luat de la pirati m-am jucat ce m-am jucat si apoi l-am dezinstalat.Bun bun il dezinstalez iar dupa ma uit la memoria lui interna si vad ca e 60% folosit de ce nu stiu.Ma duc intr-o aplicatie de a telefonului ma uit cu ce e ocupata si imi arata 5, 4 GB ocupa "alte fisiere" chiar nu stiu care ar fi acele alte fisiere.Ce as putea sa fac sa sterg acei 5, 4 GB? Sa fi ramas ceva reziduri de la GTA:SA si tin sa precizez ca fisierul.rar acela l-am sters si acela cu.apk.

Răspuns Câştigător
| VreauSaAjut2000 a răspuns:

Si eu am Huawei p8 lite, si nu mi-au ramas fisiere dupa stergere pentru ca am clean master care elimina si junk-urile si tot, deci daca nu ai clean master, asta ar putea fi problema, dar ma indoiesc sa nu-l ai, altfel nu stiu ce ar putea fi...; )

3 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Pai cam 5gb sunt ocupati de aplicatiile preinstalate.
Ar trebui sa mai ai in jur de 10 liber si ai si slot de card in caz ca nu iti ajung.

| octav005 a răspuns:

Stiu ca 4gb ocupa doar sistem, ul Android. daca ai 16gb ar trebui sa mai ai in jur de 10gb. si daca mai ai si alte aplicatii mai scade

| Anonimul95t a răspuns:

Salut, instaleaza clean master sau aplicati asemanatoare si sterge fisierele reziduale