| Sorrynel a întrebat:

am un iphone 3GS si mi-am luat ieri o cartela frog, si nu merge sa-i fac setarile pentru web'n'walk, nu am chestia aia cu APN la Network ( are doar " Activati 3G ", " Date Celulare ", " VPN " si " Wi-Fi "), am mai avut un 3G, si ala avea APN, cum pot sa fac sa mearga web'n'walk ( inainte aveam o cartela Vodafone, si la aia mergea fara setari/configurari, dar avea viteza prea mica ).

Răspuns Câştigător
| DarkDV a răspuns:

Incearca asta http://forum.idevice.ro/......n-telefon!
Sau incearca sa contactezi pe cineva de la un service de telefoane poate reuseste sa ti-l faca;)

| Sorrynel explică (pentru DarkDV):

Am vazut si ieri site-u asta, dar dintre toate variantele am incercat Cosmote Brodle dau ceva de genu`, si am mai incercat si APN Editing, dar n-au mers, insa... am uitat sa incerca prima varianta. O s-o incerc chai acum!

| DarkDV a răspuns (pentru Sorrynel):

K, mult succeswinking

| Sorrynel explică (pentru DarkDV):

Hai c-a mers. Multumesc. Acum am alta problema cu iphone-ul, uita-te la intrebarile mele poate poti sa raspunzi la ea...

| DarkDV a răspuns (pentru Sorrynel):

Ok.ma bucur ca a merswinking ma uit imd