| Alex2589 a întrebat:

Cum pot rezolva si eu asta?
iPhone-ul "iPhone" nu a putut fi actualizat. A survenit o eroare necunoscuta (14). La un iPhone X 64GB GOLD. Eroarea mi-o arata in programul iTunes de pe PC. Folosesc un windows 7 home premium 64bit. Am incercat sa apas si VOLUM UP, VOLUM DOWN SI SA TIN APASAT PE VOLUMUL STINGERE pana apare marul si imi apare tot sa conectez la itunes. Daca puteti sa ma ajutati, vor rog mult. Multumesc

1 răspuns:
| amzosoft2003 a răspuns:

Eroarea 14 poate fi cauzata de una sau mai multe dintre urmatoarele:
- un cablu USB defect sau de slaba calitate - testeaza alte cabluri sau pe alte calculatoare;
- lipsa spatiului de stocare in Iphone;
- o conexiune proasta la internet sau retea care poate duce la download-area unui fisier 'defect';
- iTunes este o versiune veche si trebuie updatat.