| EmanuelEmy7 a întrebat:

Am un laptop Acer din familia E5, si odata pe saptamana, dupa ce il inchid din windows, se inchide doar ecranul, iar led-ul de power ramane aprins. Cum pot rezolva problema?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca si LED-ul hdd-ului palpaie, atunci se fac salvari inainte de inchidere. Daca nu, atunci intra in hibernare sau standby.

| EmanuelEmy7 explică (pentru Bula):

Si cum scap de problema? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-i un check disk. My computer-local disk C- propietes-tools- check now.Bifezi ambele patratele si dai start. daca iti apare o caseta cu ceva scris, dai ok si resatrtezi laptopul. Dupa ce reporneste va trebui sa astepti sa isi faca windows-ul treaba.Atata timp cat este nevoie, poate dura si in jur de o ora dar si mai putin.Deci ni inchizi laptopul, astepti si reporneste singur dupa ce repara erorile.