| Dragovich a întrebat:

Am un laptop Asus PRO59Lseries cu Graphics INTEL GMA X3100 Gfx.Asi dori sa instalez placa video pentru o vizualizare buna a jocurilor dar nu stiu de unde sa o iau! Imi puteti spune unde pot sa o downloadez? DAU FUNDA celui care da link valid si care merge!

Răspuns Câştigător
| titi a răspuns:

Http://support.asus.com/Download.aspx?SLanguage=en&m=Pro59L&p=3&s=163,alegi sistemul de operare pe care il ai, si cauti driver VGA.Se pare ca pentru XP nu este driverul respectiv, il ai doar pentru Vista 32 si Vista 64. Dar vezi ca la utilitare mai ai Asus Update, un program care te ajuta in problema asta.Ce sistem de operare ai?

1 răspuns:
| Dragovich explică:

Am windows7 ultimate