| vladuutz a întrebat:

Am un laptop HP nu stiu exact cum se cheama si de fiecare data cand apas F1 se deschide Windows Help and Support. Cand sun intr-un joc si apas F1 pune jocul in bara si apare asta. Cum pot sa scot bindul?

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Și eu am un laptop HP și am observat că la unele laptopuri (depinde de model), butonul „fn" este inițial activat. Asta înseamnă că de câte ori apeși orice tastă de F, va avea ca rezultat combinația ce în mod normal ar fi tasta „fn" plus tasta F respectivă. Uite aici un link cu ce ai de făcut. E doar o mică setare în BIOS.
http://h10025.www1.hp.com/......c/document