| iKatherin a întrebat:

Am un laptop de un an si nu de mult i-am reinstalat windows-ul. Mai nou mi se tot blocheaza si nu pot intra pe el doar daca-i scot bateria. Sau mai face niste faze de apare pe monitor o culoare alb-gri si nu ma mai lasa sa fac nimic thinking. Plus ca daca il pun pe sleep cand apas o tasta nu mi se deschide monitorul. Ma poate ajuta cineva?; o3?

2 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Schimba-i windows-ul din nou, si daca tot nu merge du-l la un service.

| Adrrean a răspuns:

De obicei toate calculatoarele noi cu windows instalat au licenta la windows un an, dupa aceea calculatorul merge tot mai greu, o schimbare a windowsului va rezolva tot