| AndreyLorenzo a întrebat:

Am un laptop HP Pavilion dv6000 si nu mai merge sa il aprind, de fapt cand dau sa il aprin imi bipaie... si nu se mai aprinde crying va rog sa ma ajutati!

9 răspunsuri:
| johnyxus a răspuns:

Incearca sa vezi ram-ul sa nu fie ars de obicei de acolo e daca iti tiuie.

| Klaudiu214 a răspuns (pentru johnyxus):

E laptop nu pcwinking

| AndreyLorenzo explică (pentru johnyxus):

straight face nu stiu eu sa desfac laptopu straight face

| johnyxus a răspuns (pentru Klaudiu214):

Aceeasi chestie se intampla si la laptopwinking

| Klaudiu214 a răspuns (pentru johnyxus):

Si cine P***** se apuca se desfaca un laptop maoh go on app oricum rami daca erau arsi nici laptopu nu se mai aprindea posibil sa fie windows-ultongue

| johnyxus a răspuns (pentru Klaudiu214):

Sa desfaci un laptop e destul de usor si trebuie sa fii incuiat la cap sa nu stii ce se afla pe placa.

| Klaudiu214 a răspuns (pentru johnyxus):

Ba du-te si impuscate, stiu foarte bine ce se afla intro placa de baza. si in plus nu te apuci ca un bou sa demontezi tot laptopu ca un tampit, plus ca e sigilat si poate fi si in garantie. cap de guma P.S cu siguranta e de la windwos

| AndreyLorenzo explică:

Daca nu puteti sa imi dati un raspuns lasati o sa merg cu el la reparat

| johnyxus a răspuns (pentru AndreyLorenzo):

E cel mai bine crede-ma sa il duci la un specialist.