| AndyPeScurt a întrebat:

am un laptop HP si nu mai merge tastatura.
Pot cumpara o tastatura esterna si sa folosesc tastatura esterna in loc la tastatura laptopului.
Dau funda
Multumesc

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Da, poti cumpara o tastatura cu fir usb sau o tastatura wireless.

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Tastatura "esterna" nu exista!

| AdrenalinTm a răspuns:

Da cum sa nu poti
poti sa adaugi si un hub usb pentru mai multe usb
sau poti sa desfaci leptopul (cu ocazia asta il si stergi de praf)
si vezi ca are o pamblica de la tastatura in placa de baza o scoti din placa de baza o mai stergi si pe aia de praf cu un aspirator ceva si o bagi inapoi si o pui mai bine si ii pui si un scoci asa sa nu mai iasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da poti. Cumperi o tastatura cu fir usb sau tastatura wireless si merge.