| anonim_4396 a întrebat:

Am un laptop Lenovo din Germania si nu stiu cum ii scot mouse-padul ca e foarte enervant. Vreau sa-l fac sa nu mai functioneze, sa folosesc doar mouseul USB.Stiti cum dezactivez mouse padul?
Dau FUNDOI.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Cauta pe unul dintre f-uri in care sa gasesti o iconita corespunzatoare.
http://www.laptop-computer-planet.com/images/lenovo-G550-keyboard.jpg
Daca ai avea tastatura asa, atunci ai apsa pe FN+F8 ca sa dezactivezi. Vezi iconita de pe F8 din imagine, daca la tine e pe alt F, si incerci.

1 răspuns:
| mixxjim a răspuns:

Tastele apasate simultan Fn+F7