| shevchenko a întrebat:

Am un laptop Lenovo g50-30 cu windows 8.1 pro x64 si am incercat sa fac hotspot ca sa am wifi pe telefon sau alte laptopuri, am creat hostpot din cmd, am dat share de la retea, wifi merge are semnal full dar imi arata conecxiune limitata si nu pot intra pe net dupa telefon sau alt laptop, am incercat si cu programe de hotspot cum ar fi connectify, myvirtualrouter s.a. Imi puteti spune ce sa fac sa nu imi mai apara limited connection? multumesc

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Incearca si cu asta : http://www.wifihotspotcreator.com/ Eu numai programul acela il folosesc cand creez un hotspot, si merge!

Bft!