| lucian69 a întrebat:

Salut, am si eu 2 intrebari diferite:
1) Am incercat sa dau Hotspot cu Connectify de pe Laptop pe telefon, dar toate bune si frumoase pana am descarcat programul, cand l-am descarcat am facut tot ce trebuia (pass, numele hostului.) si am dat StartHost si am intrat pe telefon, dar aici nu imi arata hotspot-ul creat de mine. dupa am incercat altu' dar si ala avea altele. Ce are? Placa de retea?
2) Am 15 ani si am o relatie cu o fata de vreo 3 zile si trebuie sa ma vad cu ea, dar nu stiu ce sa fac la intalnire. Ma puteti ajuta cu niste sfaturi? Va rog.

1 răspuns:
| Danzell a răspuns:

1 daca accesezi internetul prin wifi nu iti va merge sa il faci sa si trimita semnal.
mege decat intr-un singur sens.