| Lionis a întrebat:

Am un laptop Lenovo G580, pe care de aproximativ 2 saptamani am facut upgrade la Win 8, totul mergea foarte bine pana de doua zile cand Dolby advanced audio v2 nu mai functioneaza, am incercat sa reinstalez driverul audio dar tot asa face. Care este problema?

1 răspuns:
| AnonimVVV a răspuns:

Motivul e ca trebuie sa stii instala Win 8 deoarece e foarte diferit de toate windowsurile create de Microsoft necesita inteligenta, poti sa verifici in bios daca sunt activate placile