| danii98 a întrebat:

Am un laptop model Acer Aspire V5-121 la care mi-sa spart ecranul si nu am bani sa ii cumpar altul nou..si chiar daca asi avea, nu imi ar convine pentru ca laptopul merge destul de greu.ce sa fac cu el? Eu am nevoie de un laptop dar acesta cu ecranul spart nici nustiu cu cat asi putea sa incerc sa il vind.ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Pai totusi ai mai puta a mergi cu laptop-ul pe un monitor extern prin vga. Daca spui ca nici nu ai destui banuti pentru un laptop nou, nici pe cel vechi nu o sa-ti iei mare avere pe el si cu acel display spart. Cel mai bine ar fi sa-l vinzi pe piese si in timp sa mai pui niste banuti deoparte pentru un laptop cat de cat ok SH sa mearga bine, sau iti iei unul nouwinking

| shannygelu a răspuns:

Il pui pe monitor extern

| danii98 explică:

Daca il asi vinde prin piese cum ar trebui sa procedez..si avand in vedere ca cam acum un an fost luat de nou din Italia cu aproape 300 de euro cam cat asi castiga acum pe el? E o varianta cu ecran de 11, 6".