| VuraRaresDarius a întrebat:

Am un laptop si un XBOX 360. As vrea sa filmez de pe Xbox, in OBS-ul din laptop. Imi trebuie o placa de captura...Imi recomandati una buna ( HD, cu HDMI pentru Xbox ) in 150 lei. Nu conteza ca e second hand...Multumesc!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Placa suplimentara nu poti monta in laptop, fiindca n-ai unde.
Pentru inregistrarea semnalului video din xbox iti trebuie alta instalatie, dar care costa mult mai mult.

| VuraRaresDarius explică (pentru Bula):

Da. Pot lua una externă, ca,, Avermedia Live Gamer'', dar sunt prea scumpe. Mersi

1 răspuns: