| Hachiko03 a întrebat:

Am un laptop Sony si lucreaza in Windows 8. Vreau sa descarc pozele de pe un card pe laptop dar cand bag cardul pozele se deschid automat cu Windows Media Player si ruleaza in programul asta. Cum le pot copia pe laptop sau sa le deschid cu un program care permite asta?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Ca sa poti muta acele poze din card in laptop, intra in my computer pe cardul sd. Ca sa poti deschide acea poza in alt program decat in media player, click dreapta pe poza->open with->windows photo viwer.

1 răspuns: