| Devil400 a întrebat:

Salut tpu.Am un LG-P690 Optimus Net la abonament si in fiecare luna primesc 30mb pe el dar se termina repede...Am si wifi pe el, nu stiti daca as putea baga net de pe calculator pe telefon? Sau nu se poate?

Răspuns Câştigător
| MysteryMen a răspuns:

Eu am Un Samsung Galaxy Mini si imi mananca 100 Mb daca stau maxim 5 h pe internet. Depinde si cat navighez ceea ce e foarte repede. In legatura cu wifi poti sa te conectezi la net dar nu din calculator. Daca modemul tau de la internet are wireless(wifi) poti sa te conectezi la el daca nu nu...

| Devil400 explică (pentru MysteryMen):

Mersi mult.La fel face si Lg-ul meu daca stau 2-3 ore imi mananca 30 mb.

2 răspunsuri:
| ItIsAlright a răspuns:

Pai daca folosesti wifi nu consumi mb. Consumi doar cand esti in afara ariei cu wifi. Da stiu e cam nasol 30 mb.