| HellBoyOne a întrebat:

Salut tpu.Am un LG-P690 si mi-am bagat vreo 200 si ceva de melodii pe el.Problema e ca toate sunt amestecate.As vrea sa fie fiecare album in parte cu artistii lui...Stiti ce as putea face?:-s

Răspuns Câştigător
| LiviuTPU99 a răspuns:

Sa iti creezi cate un play-list cu fiecare piesa din albumul respectiv, asta e singura solutie, sau sa pui la artist numlele artistului nu no name cum e mai la toate, si la numele piesei o lasi tot pe aiahappySingurele variante. Funda?