| WoLLy a întrebat:

Am un monitor exact la fel ca acesta:

http://olx.ro/oferta/monitor-lcd-benq-g900wa-19-ID1rMbn. html

Intrebarea me este: imi merge sa conectez un xbox 360 la el? am HDMI?

Dau funda;)

Răspuns Câştigător
| Capota a răspuns:

Monitorul are doar intrare VGA, cred ca singura posibilitate e sa-ti cumperi un adaptor HDMI-VGA...ATENTIE nu vga-hdmi ci hdmi-vgawinking

| WoLLy explică (pentru Capota):

Multumesc, cam cat ar putea costa unul? Si daca imi cumpar imi va merge xbox 360?

| WoLLy explică (pentru Capota):

Multumesc, daca imi voi lua hdmi-bga imi va merge xbox 360 pe monitor? Si cam cat costa un hdmo-vga?

| Capota a răspuns (pentru WoLLy):

Daca o sa-ti iei hdmi-vga da, o sa-ti mearga, si pretul, e destul de mare, undeva intre 50-100 leiwinking de exp pe okazii e 70 lei

| WoLLy explică (pentru Capota):

Dar o sa imi mearga cu lag sau se va bloca sau orice alta problema, o sa se poata intampla sa am? Deoarece as vrea un xbox 360 si sa il conectez la monitor, tin sa precizez ca voi incerca jocuri gen: Gta 5, fifa 15, forza ect.

| Capota a răspuns (pentru WoLLy):

Nu va afecta nici-o performanta a xbox-uluiwinking

7 răspunsuri:
| santusx a răspuns:

Da se poate cu un adaptor HDMI-VGA

http://www.altex.ro/adaptor-hdmi-vga-audio-hama-54569

| WoLLy explică:

Intrebarea mea* ma scuzati.