| romanianboy a întrebat:

Am un monitor Samsung cw226 si nu se mai aprinde doar imi palpie buttonul de on off... si parca se aude ceva in spate.ca si un scartit sau ceva de genu? ce poate sa aiba? Acum 30 min ce l-am adus de afara de la frig... dar inainte a functionat

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Bravos, si nu te-a dus capul ca atunci cind il aduci de afara trebuie lasat o ora-doua sa ajunga la temperatura camerei? Probabil bulita sursa, probabil doar niste contacte imperfecte din cauza temperaturii, poate ai noroc si o sa mearga peste o ora-doua.