| George_Ponta_1998 a întrebat:

Am un mouse A4Tech BT-360 Bluetooth si problema ii cand tin apasat click dreapta si misc mouseul trasez pe desktop o linie rosie sau daca apas click dreapta si misc mouseul in acelasi timp nu imi merge.Cine vine primul cu o solutie dau funda http://img401.imageshack.us/img401/1267/ncym.png

1 răspuns:
| alexandrujianu a răspuns:

Cand misti mouseul si apesi si nu merge, apasa mai intai pe o tasta de la tastatura. aceeiasi problema o am si eu, pentru linia rosie nu stiu