| George_Ponta_1998 a întrebat:

Am un mouse A4Tech BT-360 Bluetooth si problema ii cand tin apasat click dreapta si misc mouseul trasez pe desktop o linie rosie sau daca apas click dreapta si misc mouseul in acelasi timp nu imi merge.Cine vine primul cu o solutie dau funda http://img401.imageshack.us/img401/1267/ncym.png o imagine cu linia rosie

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Pai din poza aia parea ca esti in Paint, de aia am intrebat. Pai cand faci click dreapta trebuie sa ti se deschida un meniu (o fereastra de dialog), asa ca nu ai ce sa misti. La click stanga poti sa misti si in momentul cand misti trebuie sa-ti apara un dreptunghi. Mai mic sau mai mare in functie de cat de ampla e miscarea. Posibil sa fie mouse-ul cu probleme. Incearca cu altul ca sa te lamuresti.

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Si cu Paintu' ala deschis ce faci?

| George_Ponta_1998 explică (pentru K0sti):

Am facut screenshit si am dat paste pe paint ca sa pot sa salvez imaginea:/

| K0sti a răspuns (pentru George_Ponta_1998):

Pai din poza aia parea ca esti in Paint, de aia am intrebat. Pai cand faci click dreapta trebuie sa ti se deschida un meniu (o fereastra de dialog), asa ca nu ai ce sa misti. La click stanga poti sa misti si in momentul cand misti trebuie sa-ti apara un dreptunghi. Mai mic sau mai mare in functie de cat de ampla e miscarea. Posibil sa fie mouse-ul cu probleme. Incearca cu altul ca sa te lamuresti.