| Dumita a întrebat:

am un mouse care, cand il conectez la PC isi da singur freeze, iar cand isi revine peste 2 secunde se misca normal, apoi iar da freeze, si nu doar la un mouse, la toate pe care le conectez la PC-ul meu. Am un mouse care nu face asa, nu stiu de ce dar nu merge click dreapta... Tin sa precisez ca am calculatorul din 2006 windows xp professional version 2002 sp3 cu urmatoarele componente:
AMD Sempron(tm) Processor LE-1100
1.91 GHz, 960 MB de RAM

4 răspunsuri:
| AboutBoSsFictiwww a răspuns:

Conecteaza-l la alt loc USB sau cumpara alt mouse.

| Dumita explică (pentru AboutBoSsFictiwww):

Am spus ca orice mouse face asa in afara de unul vechi... care nu merge click-ul drept.

| Draghici_Ovidiu_1993 a răspuns:

Daca conectezi si mausu si tastatura la acelasi loc unu dupa altu...e devina acel loc de stick pentru ca nu mai primeste bine curent sau sunt terminate ele (mausu si tastatuura)