| Cristian7991 a întrebat:

am un Nokia 5220 xpressmusic si nu mi se mai aprinde. Nu stiu ce are pentru ca a fost la un prieten si acum nu mai merge. Ce ar putea sa aiba si cat m-ar costa

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Ar putea sa aiba orice si te poate costa oricat happy. Intreaba prietenul acela daca l-a scapat pe jos sau in apa, sau daca a instalat pe el vreo aplicatie de pe un site interzis. El sigur, o sa zica "nu", dar tu asigura-l ca nu te superi... dupa ce afli, ii ceri banii laughing
Nu pot sa iti spun ce are, sunt prea multe variante. Mergi la un service GSM si testeaza-l.

3 răspunsuri:
| Own3r a răspuns:

Codulde resetare generala12345

| Cristian7991 explică:

Al meu nu se aprinde deloc