| BoGdAnBeSt a întrebat:

Am un nokia 6234 si i-am pus parola la cardul de memorie de 2gb. Pot sa intru in el dar cand il pag in adaptor si bag cardu in pc imi arata card de memorie incorect.Am niste poze pe el si nu pot sa le descarc in PC. Pot sa ii scot parola pe care i-am pus-o ca nu mai stiu care e.

1 răspuns:
| ZiZu_3938 a răspuns:

Salut. Incearca sa iti aduci aminte parola poate nume zi de nastere...coduri de prietenie. Daca nu du-te la cineva care te poate ajuta. La un prieten...sau la cineva care se descurca. [Elena]