| Kingston3 a întrebat:

Am un nokia c3-00 si exista o noua versiune de soft pentru el ce spuneti sa il las asa cum este sau sa o instalez pe cea noua? Exista riscuri daca da care? (funda)

Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| andreeei a răspuns:

Sfatul meu este sa lesi versiunea softului actuala, deoarece la un eventual update pot aparea bug-uri (ex sa nu-ti mearga agenda, sa nu-ti recunoasca cartela, etc - au fost cazuri). Daca chiar vrei sa faci update consulta un specialist de la un service. bafta