| VladPătrașcu a întrebat:

am un Nokia c3 si nu imi functioneaza WLAN-ul. Problema este ca eu am fost conectat la WLAN-ul de acasa si ma uitam pe net cand mi-a sunat telefonul, am raspuns si de atunci cand dau sa caute retele imi apare instant mesajul Nici o retea gasita, chiar daca in jurul meu sunt cateva retele pe putin.

2 răspunsuri:
| kiv1990 a răspuns:

Frate reinstaleaza sistemul de operare la c3, eu tot am unul era pe jumatate mort pina am facu-to, dar in ce priveste aceasta problema intra in setari wlan si vezi ce e acolo

| VladPătrașcu explică:

Frate la setari WLAN e:
1.Cautare retele
2.Retele memorate
3.Cautare automata retele
Zi si tu de aici pot repara problema? rolling on the floor) si recent mi-am luat Nokia Lumia 520, numai am nevoie, mersiwinking