| teoooGT a întrebat:

am un nokia N73, am schimbat codul de siguranta ( 00000 ) 5 de zero si acum nu il mai stiu.Stie cineva cum gasesc alte metode sa formatez telefonul, sau alte coduri?

3 răspunsuri:
| schajuman1344 a răspuns:

*#2640# si se va afisa codul.

| teoooGT explică (pentru schajuman1344):

Nu este codul asta...NU imi apare nimic...

| Emil_Anghel_1992 a răspuns:

Nu stiu daca te mai uiti pe aici sau daca mai ai tel.fa aca inchide tel de tot tine apasat * si 3 apoi tasta de apel toate 3odata si deschide tel dar tii apasat tastele * 3 si cea de apel pana can iti apare configurarea telefonului daca nu ai inteles id mess emil_emil111