| AnakinSW a întrebat:

Am un pc care nu mai porneste deloc, ce sa ii fac? Sursa functioneaza pentru ca am incercat si la alt pc si merge. Deci nu porneste deloc, deloc, nici un ventilator, nimic.

Răspuns Câştigător
| dfeel a răspuns:

Daca nu porneste nici ventilatorul de la procesor inseamna ca e de la placa de baza. Asta considerand ca legatura dintre placa de baza si sursa este in regula.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai probabil e dusa placa de baza... il duci la un service sau il arunci

| Petriptr a răspuns:

Placa de baza sau chiar mai rău procesorul!