| trutescusabinslatina a întrebat:

am un pc la mana a doua si l-am reformatat si acuma nu mai imi merge netu nu mai imi citeste placa de retea inainte la device manager imi aparea network adapters dar acuma nu mai apare placa de baza e EP-8KDA7I

1 răspuns:
| Iwao a răspuns:

Nu apare, nu este detectata.Precizeaza daca este placa de retea onboard sau pe slot.Banuiesc ca este pe slot, cea onboard in marea majoritate a cazurilor, desii defecta, este detectata. Daca este pe slot, desfaci unitatea si apesi usor pe ea.