| NeGaTiwE a întrebat:

am un PC mai slab și nu pot să îmi dau un upgrade major momentan, și aș vrea să vad daca îi pot da un mic update ceva ieftin pentru o scurta perioadă de timp.
Eu am placă de bază ASUS A58M-K și am un procesor de la AMD care susține în același timp o placa integrala, pot adăuga acestei placi următoarea placa video https://www.pcgarage.ro/......w-profile/
Mulțumesc

1 răspuns:
| tpciprian a răspuns:

Desigur, dar în timp ar trebui sa schimbi și procesorul cu unul mai bun, dar ți-aș recomanda sa mai starngi bani și să iei gtx 750 ti, și după sa schimbi procesorul cu ceva compatibil