| Anonim1900 a întrebat:

am un Play Station3 am o intrebare : il pot conecta la laptop prin hdmi adica sa afiseze totu pe ecranul laptopului? ( mentionez ca la laptop am mufa hdmi )

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Pai ce mai astepti incearca la ce mai stai dupa noi sa iti raspunde-mi cand poti vedea cu ochi tai daca merge sau nu chiar trebuie sa iti dam noi un raspuns

| Anonim1900 explică (pentru Klaudiu214):

Pai am conectat cablul hdmi in ps3 si in laptop dar vad ca nu zice nimic straight face oare trebuie ceva vreun program?

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Nu merge.

| Anonim1900 explică (pentru StochirleaAlexandra):

Ok V-a multumesc frumos pentru raspunsuri!