| danydany55 a întrebat:

am o intrebare legata de conectarea laptopului la tv cu mufa VGA.De ce nu pot conecta laptop fujitsu Siemens la tv Samsung cu mufa VGA, cand conectez cablul tv-ul intra in mod economic.Am incercat sa modific rezolutia laptopului dar nu am reusit nimic.raspunsul care merge FUNDA!

6 răspunsuri:
| ferry2323 a răspuns:

Inainte sa schimbi rezolutia la displayul laptopului dai IDENTIFY DISPLAY si o sa iti vada tv.

| danydany55 explică (pentru ferry2323):

Am incercat sa dau identify dar nu merge ce rezolutie trebuie sa pun?

| ferry2323 a răspuns (pentru danydany55):

Trebuie sa fie si displayul tv-ului conectat.

| danydany55 explică (pentru ferry2323):

Am legat laptopul la tv cu mufa VGA.Cum sa conectez altfel displayul tv-ului? Ms anticipat

| ferry2323 a răspuns (pentru danydany55):

Tv trebuie sa fie pe intrarea vga si dupa aia dai sa iti identifice.

| danydany55 explică (pentru ferry2323):

Am incercat pe toate tipurile de rezolutie si am dat la fiecare sa-mi identifice atunci cand eram pe intrare vga dar tv intra automat in mod economic. P.S.:Acum cateva luni imi mergea perfect fara sa dau identify sau altceva