| sNoWbloW a întrebat:

am un PlayStation 2 scph 50004 slim, modat cu un card de memorie(Free McBoot v 1.8), se poate pune joystick(usb) la porturile usb... as vrea sa ma pot juca in 3. ca acesta are doar doua joystick-uri(doua porturi) cu mufa de PlayStation2.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Ar trebui sa mearga dar trebuie sa ai adaptoare pentru restul participantiilor ca nu face contact la USB.

| sNoWbloW explică (pentru mgtow):

Are doar doua porturi(doua locuri) de bagat joystick-ul(cu mufa normala de ps 2 nu cu usb), ce fel de adaptoare?

| sNoWbloW explică (pentru mgtow):

Aha am inteles, acu vad de unde pot sa cumpar multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ar trebui sa mearga.