| Telianu_Georgiana_1994 a întrebat:

Am o tableta Samsung Galaxy Note 10.1 GT-N8000 si am o problema cu ea, poate ma puteti ajuta.
Cand o aprind imi apare Sigla ei adica :'Samsung Galaxy Note 10.1' si de acolo mi se blocheaza si nu mai face nimic.
Ce parere aveti? As putea sa ii fac ceva sa functioneze? Multumesc!

2 răspunsuri:
| lilianaadelina a răspuns:

Da,sa incerci sa ii dai un reboot din butoane

| ALEXXXL19 a răspuns:

Dai reformatoare reset cu comenzile secrete buton de volum - și pe.cel de pornire in același timp ți apăsat. Daca nu dai resort cu odini