| savulescub a întrebat:

am un router si am schimbat acum mai mult timp in urma parola.Acum nu imi mai aduc aminte parolastraight face ma puteti ajuta in vreun fel? Poate sa schimb iarasi parola sau vreo metoda?:S

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Reseteaza-l si apoi il configurezi iarasi.

| savulescub explică (pentru Ioandelasal):

Cum?:S

| Ioandelasal a răspuns (pentru savulescub):

Uita-te pe cartea tehnica a router-ului. Fiecare are un buton de Reset.
Prin resetare router-ul revine la setarile din fabrica si apoi faci configurarea, cum ai facut-o prima data si cum cum se spune in cartea tehnica si introduci o noua parola.

| scamutza a răspuns:

Pai..ar trebui sa mergi la firma de unde ai routerul asa ar fi ok...Ei iti vor spune parola

| savulescub explică:

Pai cum aflu parola? si cum resetez wirelesu?laughing ma scuzati nu sunt foarte bun la chestii din astealaughing