| Cristi76897589 a întrebat:

Am un Samsung galaxy grand duos,eu tin luminozitatea la maxim si economisirea de energia activata, afecteaza cu ceva?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Economisirea de energie include si luminozitatea. Daca o tii la maxim(luminozitatea) nu ai facut nimic.Depinde acum si de cate ori il deschizi.

| SorinTudor a răspuns:

Salut!
optiunea "Economisire energie" se activeaza cand bateria este sub 30%, daca vrei un program sa iti economiseasca baeteria descarca "Batery Doctor" e foarte bun si eficient happy

| Anonim693 a răspuns:

Bineinteles. Ajuta mult si se termina bateria de 2 ori mai greu. Ajuta foarte foarte mult. Iti recomand acele setari happy Nu are rost sa ai luminozitatea mare...