| donciulaaa a întrebat:

AM un Samsung galaxy mini cu andoid 2.3.6. Si vreau sa bag 4.0.4. Stiu ca se poate ca am colegi care il au dar nu ma ajut dau funda. Va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| andrei105 a răspuns:

Pai depinde ca nu toate telefoanele suporta sistemele de android mai noi dar te poti duce in setari si cred ca trebuie sa gasesti acolo android sau sistem de operare sau ceva de genu si intri acolo si trebuie sa scrie pe acolo cu siguranta ACTUALIZARE dai click acolo si astepti ca sistemul sa se actualizeze